FAQ

Ile kosztuje sprowadzenie motocykla z USA?

Import motocykla z USA do Polski jest związany z kilkoma opłatami, w tym kosztami celno-skarbowymi – pełne informacje dotyczące kosztów sprowadzenia znajdziesz w zakładce „Opłaty”, zadając pytanie za pomocą formularza lub kontaktując się z nami telefonicznie

Czy mogę zadeklarować maksymalną kwotę, którą jestem w stanie przeznaczyć na licytację i sprowadzenie?

Ważną rolę odgrywa ustalenie progu maksymalnego jaki klient chce przeznaczyć na licytację i sprowadzenie motocykla czy też samochodu z USA, próg maksymalny oznacza kwotę, której nie przekroczymy w trakcie licytacji.

Czy można określić cenę ostateczną motocykla wystawionego na aukcji?

W praktyce wskazanie konkretnej kwoty jaka może zostać osiągnięta w drodze licytacji nie jest możliwe. Zawsze staramy się przedstawić klientowi limit kwoty licytacyjnej, aby po odliczeniu wszystkich kosztów, ewentualnej naprawy – motocykl czy też samochód był jak najbardziej opłacalny.

Czy motocykle są weryfikowane przed zakupem?

Każdy motocykl, samochód czy inny pojazd, który sprowadzamy dla klienta jest przez nas sprawdzany w profesjonalnych bazach pod względem autentyczności przebiegu czy ewentualnych kolizji w USA. Po sprawdzeniu przez nas pojazdu klient jest niezwłocznie informowany o rezultatach weryfikacji.

Jak długo trwa sprowadzenie motocykla z USA?

Sprowadzenie motocykla do Polski średnio zajmuje 8 -10 tygodni. Czas oczekiwania może być uzależniony od lokalizacji motocykla – miejsca w którym się aktualnie znajduje, o czym klient jest informowany na etapie sprawdzania przez nas wszystkich szczegółów aukcji. Udostępniamy link do śledzenia pojazdu w trakcie transportu.Bądź na bieżąco

Codziennie aktualne oferty z USA!!!

Prawa autorskie © 2020 Choppermax | Projekt i wykonanie: IT Holding